Головна » 2015 » Червень » 12 » ПРО РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЮСТИЦІЇ
13:50
ПРО РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЮСТИЦІЇ

ПРО РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ЮСТИЦІЇ

 «Ми реформуємо систему юстиції, робимо її сучасною та ефективною. Саме тому сьогодні керівництво Мін’юсту виїжджає з Кадровими комісіями по всій Україні. Більше того, Міністр особисто відвідуватиме регіони без попередження, щоби на власні очі побачити, як працює система, де є черги і де є невдоволені громадяни. Ми повинні показувати ефективність нашої роботи і безпосередньо спілкуватися з людьми, адже саме для них ми всі працюємо», - повідомила перший заступник Міністра юстиції України. Вона наголосила, що надзвичайно актуальною зараз є популяризація серед громадян он-лайн сервісів, запроваджених Міністерством. Завдяки ним витяги, виписки, довідки вже сьогодні можна отримати безпосередньо з відомчого сайту за 5 хвилин у режимі он-лайн. Досі всі ці документи громадяни отримували безпосередньо в реєстраційній службі, відстоявши чималу чергу.

«Он-лайн сервіси доступні і ефективні. Їх буде ще більше після ухвалення нових законопроектів. Люди зможуть не тільки брати документи з бази, але й подавати їх в електронній формі, реєструвати бізнес і не стояти в чергах», - сказала перший заступник Міністра.

Також планується завершити реформу інституту реєстрації та виконання судових рішень до середини літа для того, щоб із осені почався процес навчання приватних виконавців, тому що ми всі розуміємо, що в один день вони не з’являться. На жаль, нині більшість рішень судів не виконуються ефективно. Вони потрапляють до Європейського Суду з прав людини і повертаються до нас із вимогою виконати це рішення та до того ж сплатити цим особам компенсацію за те, що рішення не було виконано вчасно. Безпосереднє завдання – забезпечити виконання судових рішень, адже інакше вчиняються збитки для держбюджету.

Перший заступник Міністра юстиції висловила сподівання, що реформа буде проведена ефективно і на місцях люди якнайшвидше відчують позитивні зміни.

Борівське районне управління юстиції Харківської області

 

Переглядів: 181 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar