Головна » 2015 » Липень » 23

Порядок реєстрації шлюбу відповідно до змін до шлюбно- сімейного законодавства України

Жінка та чоловік, які бажають зареєструвати шлюб,подають особисто письмову заяву за встановленою формою до будь-якого органу реєстрації актів цивільного стану на їхній вибір .

Якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до державного органу реєстрації актів цивільного стану ,то таку заяву,справжність підписів на якій має бути нотаріально засвідченою,мождуть подати їх представники згідно з нотаріально посвідченим дорученяям.

Особи ,які раніше перебували у шлюбі, можуть зареєструвати повторний щлюб тільки при пред”явленні документів,які підтверджують припинення попереднього шлюбу.

Якщо жінка і ( або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу ,то таку заяву,справжність підписів на якій має бути нотаріально засвідченою,можуть подати їх представники згідно з нотаріально посвідченим доручнням.

Особи, які бажають зареєструвати шлюб,зобов”язані пред”явити на посвідчення їх особи пас ... Читати далі »

Просмотров: 277 | Добавил: trudovaslava | Дата: 23.07.2015 | Комментарии (0)

Мін'юст запустив оновлений Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Міністерство юстиції України запустило в тестовому режимі оновлений «корупційний» реєстр, який дає змогу здійснювати пошук інформації значно розширеною кількістю параметрів. Реєстр в якому наразі розміщена інформація про 9,5 тис. осіб працював і раніше. Але представники громадськості та журналісти скаржилися на те, що технологічно реєстр недосконалий, а інформацію в ньому знайти важко, тому вдосконалено реєстр, розширено можливості пошуку.

Інформацію можна отримати за такими показниками як прізвище, ім’я та по-батькові особи, що вчинила корупційний злочин, дата та номер відповідного судового рішення, сфера державної політики, дата та номер наказу про накладення дисциплінарного стягнення, вид відповідальності та за статтею кодексу. Окремо додали поле для текстового пошуку за ключовими словами. За результатами пошуку надаватиметься розширена інформація. Кожного дня громадяни зможуть завантажити файл, який міститиме інформацію про осіб, які нещодавно потрапили до реєстру. Завдяки файлу громадяни зможуть побачити, хто останнім часом за рішенням суду потрапив до цього реє ... Читати далі »

Просмотров: 166 | Добавил: trudovaslava | Дата: 23.07.2015 | Комментарии (0)