Головна » 2016 » Березень » 17

Увага! Шановна молодь! Чоловіки та жінки від 18 до 60 років!

Запрошуємо вас на Ярмарок вакансій за військовими та цивільними професіями на контрактній основі. Пропонуватиметься майже тисяча вільних вакансій. Оплата праці від 7 тис. грн. Служба за контрактом - це унікальний шанс отримати стабільну роботу, заробітну плату, кар’єрний ріст, соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.

Ярмарок відбудеться 25.03.2016 року. Від’їзд о 10-00 год. від Борівського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: сел. Борова, вул.Поштова, 4б.

Проїзд в обидві сторони безкоштовний!

Не упустіть унікальний шанс знайти офіційну роботу з високою оплатою праці! Ми чекатимемо на вас!

Організатор заходу Борівський районний центр зайнятості. Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 6-68-05.

Просмотров: 97 | Добавил: trudovaslava | Дата: 17.03.2016 | Комментарии (0)

Шановні випускники шкіл, шукачі роботи та безробітні!

Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями.

В процесі навчання використовуються новітні технології та сучасне обладнання. Вік та попередня кваліфікація не мають значення. Набір груп здійснюється протягом всього календарного року. На березень 2016 року заплановане формування груп за професіями: «виноградар», «налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», «в’язальник трикотажних виробів та полотна», «заточувальник», «фрезерувальник», «штукатур», «покоївка».

За більш детальною інформацією звертайтеся до Борівського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: сел.Борова, ву ... Читати далі »

Просмотров: 110 | Добавил: trudovaslava | Дата: 17.03.2016 | Комментарии (0)