Головна » 2016 » Березень » 07

СПАСИБІ ЗА ТУРБОТУ

У дошкільному закладі с.Богуславка постійно проводяться різноманітні заходи для вихованців та їхніх батьків.

Так, з початку року було проведено свято Різдва, Стрітення, пройшли педагогічні читання "Впровадження ідей національного виховання Софії Русової в практику роботи сучасного дитячого садка" та інше. 

Батьки наших вихованців - активні учасники обрядових дійств. Адже набагато цікавіше проходять заходи з дітьми, коли в них беруть участь тата й мами, бабусі, дідусі, які мають такі вправні руки, добре серце і можуть розповісти так багато цікавого.

Плідна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможливе без спонсорської підтримки.

Батьки, вихованці та колектив Богуславського дошкільного навчального закладу "Сонечко" дякують за допомогу та постійну матеріальну підтримку депутату Харківської обласної ради Миколі Олександровичу Кириченку,  керівнику СТОВ "Богуслав - СВ" Сергію Михайловичу Боднару та сільському голові Володимиру Степановичу Мальченку. 

Від усього серц ... Читати далі »

Просмотров: 148 | Добавил: trudovaslava | Дата: 07.03.2016 | Комментарии (0)

ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Майже 90 тисяч переселенців перевірять, щоб визначити - чи мають вони право отримувати со-ціальні виплати. Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага, йдеться на сайті облдержадміністрації http://kharkivoda.gov.ua/ .

«Приблизно 3 місяці тому почала надходити інформація від правоохоронних органів. Наводилися такі факти, що особи приїжджають з окупованої території буквально з мішками банківських карток і одноосібно знімають кошти в банкоматах начебто для того, щоб вивезти ці кошти на окуповану територію для тих громадян, які отримали право на соціальну допомогу і на виплати пенсій саме у Харківській області», - пояснив Юрій Шпарага.

За його словами, у лютому до департаменту надійшов лист від Служби безпеки України, в якому зазначається, що «у ході проведення перевірочних заходів встановлено, що низка осіб з числа зазначених категорій населення безпідставно оформили довідки та соціальні виплати, в тому числі - пенсійне забезпечення, передбачені постановою Кабінету Міністрів України №637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам». За словами директора департамента, зазначена інформація підтверджується даними Державної прикордонної служби України, відповідно до яких на  час  оформлення документів та соціальних виплат вказані особи знаходилися поза ме ... Читати далі »

Просмотров: 244 | Добавил: trudovaslava | Дата: 07.03.2016 | Комментарии (0)

ЩАСТЯ ЖІНКИ БАГАТОГРАННЕ

Молода, красива, успішна, амбітна, щаслива матуся, кохана дружина, справжній професіонал своєї справи, людина, яка знайшла себе в житті – всі ці слова присвячуємо цьогорічній переможниці конкурсу «Жінка року» - Юлії Віннік.

Юлія працює головним бухгалтером у фермерському господарстві «Кириченко М». Хто з вас вважає, що робота бухгалтера нудна і нецікава?  Бухгалтер – досить сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди. Вони обі-знані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з комп‘ютером. Нещодавно прочитала вислів, який повністю відображає роботу бухгалтерів:

“Бухгалтер - сірий кардинал у будь-якій організації, лише від нього завжди залежить, яку пісню співають фінанси!”

Що можна додати до цих слів? Хіба що, можливо те, що професія бухгалтера привчає людину до акуратності та ідеального порядку, адже вони несуть велику відповідальності за матеріальні цінності.

У багатьох підприємствах бухгалтер - це друга люд ... Читати далі »

Просмотров: 275 | Добавил: trudovaslava | Дата: 07.03.2016 | Комментарии (0)

ЗНАЙОМСТВО З МІСТОМ ЛЕВА

Нещодавно мені пощастило стати учасницею дуже цікавої і досить унікальної навчальної програми, організованої  Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні у рамках проекту "Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення" за підтримки Уряду Великої Британії. І хоча програма під назвою "Розвиток внутрішнього туризму та підготовка кадрів туристичного супроводу" була розроблена безпосередньо для працівників туристичної галузі, до участі в ній були запрошені і представники ЗМІ зі сходу країни, адже будь-яку інформацію треба висвітлити і донести до широкого загалу.

Протягом тижня учасники з Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей вивчали досвід своїх колег у Львові, місті, яке визнано культурною столицею України і має найбільший туристичний потенціал в нашій державі. Приймаючою стороною виступила громадська організація "Асоціація гірських провідників "Ровінь" під керівництвом генерального директора Івана Горбацьо, яка взяла на себе ... Читати далі »

Просмотров: 263 | Добавил: trudovaslava | Дата: 07.03.2016 | Комментарии (0)