Головна » 2015 » Серпень » 7 » ЗВЕРНЕННЯ ГУБЕРНАТОРА ХАРКІВЩИНИ ІГОРЯ РАЙНІНА
17:47
ЗВЕРНЕННЯ ГУБЕРНАТОРА ХАРКІВЩИНИ ІГОРЯ РАЙНІНА

ЗВЕРНЕННЯ ГУБЕРНАТОРА ХАРКІВЩИНИ  ІГОРЯ РАЙНІНА

У вас є можливість сплачувати менше за комунальні  послуги!

Шановні земляки! Звертаю вашу увагу на той факт, що в Харківській області продовжується процес оформлення житлових субсидій.

Документи, які необхідно подати в територіальні управління соцзахисту населення, було додатково спрощено. Тепер у декларації, яку ви будете заповнювати, потрібно вказати не розмір доходу, а лише його вид - прикладом, зарплата це чи пенсія. Розмір доходу з'ясують співробітники управління соцзахисту. Приносити документи особисто та вистоювати черги не потрібно, ви можете надіслати заяву та декларацію поштою. Тим, хто вже отримує субсидії, їх буде нараховано на наступний період автоматично.

За нашими підрахунками в Харківській області право отримувати субсидії мають понад 300 тисяч осіб. На даний момент документи до управлінь соцзахисту подали трохи більше 200 тисяч. Тобто ще третина мешканців регіону має можливість сплачувати менше за комунальні послуги, проте не використовує її.

Я звертаюся саме до цих людей. На заповнення декларації та заяви у вас піде всього декілька десятків хвилин, ви не матимете жодних проблем у спілкуванні зі співробітниками управлінь соцзахисту, вам навіть не доведеться з'являтися до управлінь особисто. У той самий час у результаті ви матимете можливість, як мінімум, протягом року економити гроші з сімейного бюджету.

Держава сьогодні зацікавлена в тому, щоб усі мешканці, що мають право на субсидію, отримали її і сплачували за комунальні послуги вчасно. Процес оформлення буде швидким і простим.

Зверніться за субсидією вже сьогодні, і до початку нового опалювального сезону ви матимете можливість сплачувати за послуги ЖКГ менше!

Для оформлення субсидій жителям Борівського району слід звертатися в управління соціального захисту населення РДА за адресою смт Борова, вул. Партизанська, 3; телефони: 6-11-18, 6-11-28.

 

 

Переглядів: 169 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar