Головна » 2015 » Серпень » 25 » В Ізюмі розпочав роботу центр надання вторинної правової допомоги
08:10
В Ізюмі розпочав роботу центр надання вторинної правової допомоги

До уваги Борівчан!!!

В Ізюмі розпочав роботу центр надання вторинної правової допомоги

З 1 липня 2015 року на виконання доручення уряду Міністерства юстиції започаткована робота 100 центрів з надання вторинної правової допомоги по всій Україні, які забезпечуватимуть представництво у судах соціально незахищеним громадянам по цивільним та адміністративним справам (раніше допомога надавалась лише в рамках кримінальних справ).

Категорії осіб, які мають на це право зазначені в статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Сьогодні в Харківській області розпочали роботу 9 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме Ізюмський місцевий центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (до юрисдикції центру входять: Балаклійський район, Барвінківський район, Борівський район, Ізюмський район та м. Ізюм). Центри безоплатної вторинної правової допомоги займатимуться допомогою громадянам в оформленні документів на отримання субсидій, правове оформлення та подальше вирішення правових проблем.

Також започатковано проект з надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від агресії Російської Федерації, який буде реалізований Координаційним центром у партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Всеукраїнською громадською організацією «об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

Борівське районне управління юстиції Харківської області

Переглядів: 187 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar