Головна » 2016 » Червень » 22

Функції та основні завдання Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Борівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проводять реєстрацію народження, смерті, одруження, розірвання шлюбу, зміни імені, приймають і розглядають заяви громадян про внесення змін, доповнень, поновлення, а також анулювання записів актів цивільного стану та в установленому порядку зберігають книги реєстрації актів цивільного стану.

Основними завданнями Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану є:

- участь у забезпеченні реалізації державної правової політики, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, захисту законних інтересів фізичних та юридичних осіб;

- забезпечення захисту прав людини і громадянина у визначеній сфері діяльності;

- організація роботи виконавчих органів сільських рад з реєстрації актів цивільного стану;

- забезпечення контролю за наданням інформації про виборців для періодичного поновлення даних Державного реєстру виборців;

- розвиток ... Читати далі »

Просмотров: 98 | Добавил: trudovaslava | Дата: 22.06.2016 | Комментарии (0)

ПРАВИЛА, НОРМИ РОЗТАШУВАННЯ ТА КОЧІВЛЯ ПАСІК

Сучасне бджільництво є важливою допоміжною галуззю сільського господарства. Його значення не обмежується лише виробництвом і одержанням прибутків від реалізації меду та іншої продукції. Запилення бджолами посівів і насаджень сільськогосподарських культур дозволяє значно підвищувати їх урожайність.

При організації пасіки потрібно враховувати те, що місце для неї повинно відповідати кращим умовам для бджіл і не створювати незручностей для людей. Пасіки розміщують на підвищених місцях, які добре прогріваються сонцем та захищені від вітрів, мають хорошу кормову базу, на відстані не ближче 500 м від шосейних доріг, високовольтних ліній, водойм і 1 км — від тваринницьких приміщень та переробних підприємств. Відведення земельних ділянок для розміщення такої пасіки необхідно погоджувати з державними органами ветеринарної медицини і місцевими органами влади.

Необхідні заходи для бджолярів:

1. Фізичні та юридичні особи розміщують пасіки на земельних ділянках, які належать їм на правах власності або користування, відповідно до ветеринарно-санітарних правил. Розміщення пасік на зе ... Читати далі »

Просмотров: 111 | Добавил: trudovaslava | Дата: 22.06.2016 | Комментарии (0)