Головна » 2014 » Грудень » 31 » Шановні харків’яни та мешканці області!
11:05
Шановні харків’яни та мешканці області!

 Відійшов в історію 2014 рік. Це був один з найтяжчих років у новітній історії України та Харківської області. У 2014  році тісно переплися і радість і смуток, безмежна надія та сподівання і гіркота втрат та біль від трагедій. Але навряд чи можна заперечити, що за останній рік Україна зробила такий прорив, який поставив її в центр світових процесів і людських симпатій.

Хочу подякувати особисто кожному мешканцю Хар-ківської області, за те, що нам вдалося на нашій слобожанській землі зберегти мир та спокій, надати можливу і неможливу допомогу сусіднім областям в яких трапилося велике лихо. Спроби роз’єднання змусили ще глибше усвідомити, що Україна у світі одна і вона для нас – єдина!

 Щиро бажаю кожному мудрості у Ваших рішеннях, віри в успіх Ваших планів та задумів, сили та енергії для їхнього втілення, вірності та відданості друзів і однодумців. 

Нехай мир, злагода та любов Ваших родин підтримують Вас увесь рік. Здоров’я, добробуту та щастя Вам та Вашим родинам!      З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Голова  Харківської обласної

державної адміністрації                                    І. М. Балута.

Переглядів: 156 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar