Головна » 2015 » Липень » 8 » Розпочався процес спрощення форм, які бізнес та громадяни подають до реєстраційних служб
15:05
Розпочався процес спрощення форм, які бізнес та громадяни подають до реєстраційних служб

Розпочався процес спрощення форм, які бізнес та громадяни подають до реєстраційних служб

Задля покращення бізнес-клімату в Україні Міністерство юстиції розпочало процес спрощення форм, які подаються бізнесом та громадянами до реєстраційних служб. Першою зміною стане Реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в єдиному держаному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – Форма 4.

Форма 4 – це величезний документ на 10 сторінок, який був дуже складний для заповнення. Щоразу, якщо потрібно було внести хоча б одну якусь зміну, все одно треба було подавати заново всю цю форму. Зараз цю процедуру спрощено, якщо змінився один пункт, то заповнюється лише одна сторінка, де вказується які зміни   будуть зроблені. Вся інша інформація вже в реєстрі і її не потрібно по кілька разів оновлювати та заповнювати. У подальшому  буде презентовано всі форми, які будуть скорочені до такого зразка. Зменшуються кількість сторінок, об’єднуються деякі графи форм, щоб особи, які звертаються до органів державної реєстрації, могли максимально комфортно і ефективно надати реєстраторам відповідну інформацію.

Раніше люди майже не користувалися можливістю надіслати заповнену форму зі змінами поштою через те, що кожна сторінка такої форми мала бути завірена у нотаріуса, а це чималі кошти. Нині, коли для змін треба надіслати лише одну сторінку, ця сума буде значно меншою, тож ми очікуємо зростання кількості тих, хто надсилатиме дані через пошту. Скорочення кількості сторінок і уніфікація форм, які заповнюються, допоможе не лише споживачам  послуг, а й державним реєстраторам. Скоротиться час, який держрєєстратор витрачає на обробку форм  та їх сканування, та позитивно відобразиться на споживачах, адже реєстратор зможе за день приймати більше клієнтів.

Спрощення форм, які подаються до реєстраційних служб, є проміжним етапом реформування системи. У подальшому буде запроваджено систему електронного подання відповідних документів.

Борівське районне управління юстиції Харківської області

 

Переглядів: 133 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar