Головна » 2015 » Травень » 27 » ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ
16:07
ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ

ПРИВІТАЛИ   ВЕТЕРАНІВ

70 років минуло з того часу, як пролунали залпи салюту на честь перемоги над лютим ворогом у Великій Вітчизняній війні. Але і зараз свято Перемоги для кожної людини є хвилюючим, з присмаком сліз. Воно болем відгукується в серці, бо немає, мабуть, жодної української сім’ї, якої б не торкнулася війна, хто б не втратив у тому пеклі близьку людину.

 Який жорстокий і кривавий шлях треба було пройти нашим воїнам задля того, щоб День Перемоги настав. Але вони вистояли і перемогли.

З нагоди свята Перемоги колективом територіального центру було організовано поздоровлення для ветеранів війни. Відвідали вдома  Куля Івана Костянтиновича, Семидоцького Івана Йосиповича, Лінкіна В’ячеслава Юхимовича, Андріянова Володимира Олександровича, Гончарова Івана Степановича, Колесніка Івана Тихоновича. До них з теплими словами вдячності за ратний подвиг в буремні роки війни звернулися працівники центру, вручили їм квіти, пригостили смачною польовою кашею,  фронтовими 100-грамами, солодощами.

  А в селі Підлиман для ветеранів Романенка Івана Яковича та Кучера Якова Івановича соціальними робітниками  було накрито стіл. За святковим столом ветерани згадали свою юність, фронтових побратимів, шлях до великої Перемоги.

Працівники  територіального центру вдячні всім, хто допоміг організувати для ветеранів ці святкові вітання.   Низький уклін небайдужим людям, приватним підприємцям: Д.Кравчуку, П.Шкуро, І.Шапошнікову, В.Саламасі, І.Костенко, Л.Джамільовій, В.Самойловій та іншим.

Зоя КОСТЮЧЕНКО.

Директор територіального центру.

 

Переглядів: 128 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar