Головна » 2016 » Травень » 3 » Кубок з волейболу “весна-2016”
20:32
Кубок з волейболу “весна-2016”

Нещодавно відбулися районні змагання з волейболу  на Кубок «Весна - 2016» серед команд юнаків та дівчат 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району та вихованців старшої вікової групи Борівської ДЮСШ.

Змагання серед дівочих команд проходили на спортивній базі Борівської ЗОШ №1. В них взяло участь 8 команд загальноосвітніх шкіл району. За підсумками жеребкування команди були розподілені на дві підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою, що в повній мірі дало можливість виявити найсильніші  команди.

Звання чемпіона турніру отримала команда Піско-Радьківської ЗОШ (тренер-викладач Голик В.О.), ІІ місце посіла команда Борівської ЗОШ  №1(тренер-викладач Мизюк В.А.), ІІІ-місце зайняла команда Чернещинського НВК (тренер-викладач Серебряков С.П.).

Змагання серед команд юнаків проходили на спортивній базі Борівської ДЮСШ. У них взяли участь 9 команд загальноосвітніх шкіл району. За жеребкуванням команди були  розподілені на три підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах у фіналі боролися за звання чемпіонів турніру.

В  напруженій боротьбі за ІІІ місце між командою Борівської ЗОШ № 1 (тренер-викладач Мизюк В.А.) та командою Богуславської ЗОШ (тренер-викладач Ісаєв Ю.П.) рахунок за партіями 2:0 і бронзу здобула команда Борівської ЗОШ № 1.

В фіналі команда Піско -Радьківської ЗОШ  (тренер-викладач Голик В.О.) програла команді Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач Мизюк П.А.) з рахунком 0:2 і виборола серебро. А переможцем спортивних змагань на Кубок «Весна-2015» стала команда Ізюмської ЗОШ. У цих змаганнях взяли  участь  70 дівчаток та 74 юнаки.

Команди - призери змагань були нагороджені дипломами відділу освіти Бо-рівської райдержадміністрації, а команди-переможці – перехідними кубками від Борівської дитячо-юнацької спортивної школи. Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської ДЮСШ за підтримки відділу освіти Борівської РДА.

Хочеться висловити щиру подяку батькам наших юних вихованців за фінансову підтримку, адже витрати на поїздку до місця змагань повністю лягли на їхні плечі.

Юрій ГАМОРА.

Головний суддя змагань.

Василь Дуран.

Заступник головного судді.

Переглядів: 95 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar