Головна » 2015 » Квітень » 30 » ГРОШОВА ДОПОМОГА ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ
12:49
ГРОШОВА ДОПОМОГА ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Разову грошову допомогу до Дня Перемоги отримають більше 85 тис. мешканців області

Усі виплати буде здійснено до 5 травня, повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. За її інформацією, на ці цілі Харківська область отримала з державного бюджету 61,4 млн. грн. (з них 0,4 млн. піде на оплату послуг поштового зв’язку).

«На сьогодні в банківські установи та поштові відділення зв'зку перераховано кошти в загальній сумі 53 млн. грн., що становить 87%. З них 355 тис.грн. перераховано для виплати 428 учасникам АТО», - пояснила Юлія Світлична.

Крім коштів із держбюджету, інвалідам I, II, III групи та учасникам бойових дій у Другій світовій війні передбачено виплати і з обласної казни. Так, згідно з Програмою соціального захисту населення Харківської області на 2015 рік, майже 1 тис. 700 осіб отримають по тисячі гривень.

«Ці люди отримають кошти і з державного, і з обласного бюджету», - уточнила заступник голови облдержадміністрації.

Довідка. 31 березня 2015 року Кабінетом Міністрів України було затверджено постанову № 147 «Деякі питання виплати у 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Постановою встановлено наступні розміри виплат:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи — 2 835 гривень;
II групи — 2 475 гривень;
III групи — 2 200 гривень;

2) учасникам бойових дій (в тому числі учасникам АТО) та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 875 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 2 835 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 440 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 160 гривень. 

 

Переглядів: 398 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar