Головна » 2015 » Вересень » 10 » До уваги юридичних осіб!
10:38
До уваги юридичних осіб!

До  уваги  юридичних осіб!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» до 25 вересня 2015 року юридичні особи зобов’язані подати державному реєстратору реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (Форма 4) із зазначенням відомостей про свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) їх засновника (учасника), якщо засновник (учасник) юридична особа або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера).

Звертаємо Вашу увагу, що від обов’язку подавати реєстраційну картку про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи звільнено:

політичні партії;

творчі спілки;

адвокатські об'єднання;

торгово-промислові палати;

державні органи;

органи місцевого самоврядування та їх асоціації;

релігійні організації;

державні підприємства;

комунальні підприємства;

юридичні особи, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками (учасниками).

Крім того, неподання юридичною особою державному реєстратору інформації про вигодо одержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи тягне за собою адміністративну відповідальність у формі штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 5100 грн. до 8500 грн.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Борівського РУЮ Харківської області Віта Ажель.

Переглядів: 130 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar