Головна » 2015 » Жовтень » 1 » 1 жовтня - День людей похилого віку
14:42
1 жовтня - День людей похилого віку

Дорогі ветерани та люди похилого віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати - 1-го жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Це свято  людей, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство - досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розвиток своєї країни.

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Серед вас - ветерани Другої світової війни,  ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ,  воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС, ветерани праці... Всі, кому ми завдячуємо українською державністю - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками - велика честь і відповідальність.

Від усього серця вітаємо вас зі святом і бажаємо міцного здоров'я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по особливому світиться родинний  вогник - вічне джерело наснаги і любові. Миру всім вам та здоров'я!

Віталій Кіян. Голова районної державної адміністрації.                 

Євген Жук. Голова районної ради.                           

Переглядів: 150 | Додав: trudovaslava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar